DIETA PUDEŁKOWA

W BIEGU

tel. 570 241 696

logo - Zdrowa Domowa Kuchnia - dieta pudełkowa - W BIEGU

Marka W BIEGU powstała z pasji do gotowania – i jest częścią oferty Zdrowej Domowej Kuchni. Oprócz tradycyjnego cateringu, organizacji przyjęć okolicznościowych i eventów postanowiliśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych Gości i zapewnić dietę pudełkową z dostawami prosto pod drzwi.

Pracujemy 7 dni w tygodniu, więc wszystkie diety przygotowujemy zawsze codziennie ze starannie wyselekcjonowanych produktów. Myśląc globalnie, działamy lokalnie, stąd nasi dostawcy to głównie rodzinne, okoliczne firmy, a owoce i warzywa trafiają do nas od zaprzyjaźnionych rolników. Kładziemy duży nacisk na ochronę środowiska, więc opakowania w znakomitej większości pochodzą z recyklingu, a kuchnia działa w myśl zasady "zero waste".

DIETA PUDEŁKOWA

1 KLASYCZNA


Czy chcesz zmienić swój sposób żywienia? Jesz niesmaczne posiłki, brak Ci energii i miewasz problemy ze snem?


Dietę klasyczną dedykujemy osobom, które chcą wprowadzić do swojego życia zdrowe i odpowiednio zbilansowane posiłki. Dzięki tej diecie zrzucisz zbędne kilogramy lub utrzymasz zdrową sylwetkę, jedząc regularnie poprawisz swój ogólny stan zdrowia i samopoczucia - cel zależy od wybranej przez Ciebie kaloryczności. Nie zapominaj o aktywności fizycznej!

Dieta klasyczna składa się z 3 lub 5 posiłków. Każde danie powstaje we współpracy z naszymi dietetykami, więc możesz być pewien, że nie zabraknie w nich składników odżywczych, których potrzebuje Twój organizm. Dbamy o to, by dieta była różnorodna, codziennie inna. W menu znajdują się różnorodne produkty roślinne oraz zwierzęce, w tym nabiał, jajka, wołowina, cielęcina, ryby morskie.

Do wyboru warianty kaloryczne:
0d 1000 do 3500 kcal

2 WEGAŃSKA


Nie jesz żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, czyli jesteś na diecie wegańskiej i chcesz zadbać o to, aby Twój organizm otrzymał wszystkie niezbędne składniki odżywcze?


Nasz catering wege całkowicie eliminuje mięso, ryby, owoce morza, jaja, mleko krowie czy kozie. Zamiast tego w diecie wege znajdziesz nasiona roślin strączkowych, produkty zbożowe oraz owoce, warzywa, pestki i orzechy.

Wszystkie posiłki komponowane są w taki sposób, aby dostarczyć Ci odpowiednią ilość białka. Dieta jest także bogata w oleje roślinne, nasiona, aby zapewnić Tobie odpowiednią ilość nienasyconych kwasów tłuszczowych (np. kwasów omega-3). Pamiętajmy, że od prawidłowego bilansu diety zależy odpowiednie funkcjonowanie Twojego organizmu.

Pudełkowa dieta wegańska zakłada 3 lub 5 posiłków dziennie w wariantach kalorycznych:
od 1200 do 2500 kcal

3 BEZ LAKTOZY I GLUTENU


Masz szczególne potrzeby i chcesz wyeliminować ze swojej diety zarówno gluten, jak i laktozę?


W posiłkach znajdują się produkty bezglutenowe, nabiał krowi pozbawiony laktozy, nabiał kozi oraz produkty białkowe pochodzenia roślinnego.

W diecie bez laktozy i glutenu znajdziesz codziennie 5 różnorodnych posiłków wykorzystujących mięsa, ryby, bezglutenowe produkty zbożowe, jaja oraz nasiona roślin strączkowych. Uzupełnieniem dla Twoich dań będą pyszne warzywa, owoce, a także orzechy i nasiona. Jeśli chorujesz na celiakię, poinformuj nas o tym! Wówczas zaproponujemy dodatkowe rozwiązania, które mogą Ci pomóc.

Dieta ta dostarcza średnio 45-50% energii z węglowodanów, 30-35% z tłuszczy i 15-20% z białka.

Do wyboru warianty kaloryczne:
od 1200 do 2500 kcal

4 DLA DZIECI


Twoje dziecko znudziło się kanapkami do szkoły albo chce jeść tylko frytki z ketchupem? Zastanawiasz się, co możesz zrobić, aby posiłki Twojej Pociechy były jednocześnie smaczne i zdrowe?


Mamy rozwiązanie w postaci diety pudełkowej dla dzieci. Trudno zaspokoić wymagania stawiane przez dzieci oraz skupić ich uwagę na zdrowym jedzeniu. Dociera do nich wiele różnych bodźców. Jedne dzieci w ogóle nie przywiązują uwagi do jedzenia, drugie bywają wybredne i szybko się nudzą, a inne z kolei jedzą zawsze to samo np. tylko pomidorówkę.

Dieta dla dzieci to catering dietetyczny dedykowany zarówno starszym dzieciom, jak i młodzieży. Składa się z trzech lub pięciu posiłków, które dostarczą im energii na czas nauki i zabawy.

Wartość kaloryczna zawarta w tych trzech lub pięciu posiłkach ustalana jest indywidualnie w zależności od wieku i aktywności fizycznej Twojego dziecka.

5 INDYWIDUALNA


Wariant tej diety dedykujemy osobom, które zmuszone są do wykluczeń produktowych, dla alergików lub dla osób, które stosują indywidualne plany żywieniowe np. sportowców.


Skontaktuj się z nami, a przygotujemy dietę, która zaspokoi wszystkie Twoje zapotrzebowania odżywcze, a przy tym będzie smaczna i zróżnicowania.

Wartość kaloryczna zawarta w posiłkach ustalana jest indywidualnie.

6 WEGETARIAŃSKA


Chcesz wyeliminować mięso, ryby oraz owoce morza ze swojej diety? Wybierz wariant wege. Wszystkie posiłki komponowane są w taki sposób, aby dostarczyć Ci odpowiednią ilość białka oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych (np. kwasów omega-3).


Zawiera produkty nabiałowe, jaja, nasiona roślin strączkowych, produky zbożowe oraz owoce, warzywa, pestki dyni i orzechy.

Pudełkowa dieta wegetariańska zakłada 3 lub 5 posiłków dziennie w wariantach kalorycznych:
od 1200 do 2500 kcal

7 DNI W TYGODNIU


PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU

Zatem zarówno w sobotę, jak i niedzielę otrzymasz paczkę ze świeżymi, pożywnymi posiłkami na cały dzień.


 

Nie wiesz ile kalorii potrzebujesz dziennie do prawidłowego funkcjonowania?
Pomożemy Ci to ustalić!

Niezdecydowanych zachęcamy do dnia próbnego z dowolną dietą!

Istnieje również możliwość odbioru własnego ze Zdrowej Domowej Kuchni przy ul. Tysiąclecia 4B w Swarzędzu. Wybierając taką opcje można liczyć na upust cenowy/rabat.

Zobacz:

Przykładowe menu

Naszą ulotkę (format 2xDL, PDF, 4MB)

Regulamin

ZASIĘG DOSTAW


DIETY PUDEŁKOWEJ W BIEGU

Na codzienną dostawę swojej wymarzonej diety pudełkowej możesz liczyć nie tylko będąc mieszkańcem Poznania lub Swarzędza. Zobacz jak duży obszar obsługujemy: od Nowego Tomyśla po Gniezno i Powidz; od Leszna po Budzyń i Wągrowiec.

Swoją ofertę kierujemy również do mieszkańców Warszawy, Łodzi, Trójmiasta, Wrocławia i Katowic.


mapka zasięgu naszej diety pudełkowej W BIEGU

 

ZAMÓW / ZAPYTAJ


Chcesz zamówić dietę lub poznać więcej szczegółów?

Zadzwoń:
570 241 696

lub napisz do nas
kontakt@zdrowadomowa.pl

lub po prostu

jesteśmy także w mediach społecznościowych:

Zdrowa - Domowa - Kuchnia

tel. 531 203 171   |   tel. 570 241 696
kontakt@zdrowadomowa.pl

mBank 05 1140 2004 0000 3802 7515 9878